Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

З історії школи

Дата: 19 грудня 2017 о 12:26, Оновлено 20 березня о 15:26
  • 1776 рік – перша згадка про село.
  • 1860 рік – відкрита двокласна школа.
  • 1903 рік-   побудовано  першу школу.
  • 1936 рік –   священник подарував школі  будинок. В цьому приміщенні навчались  учні початкових класів протягом 70 років.
  • 1989 рік-  колгосп ім. Леніна ( голова Бідений В.К.) розпочав будівництво нової школи на 930 учнівських місць. В 1995 році будівельно-монтажні роботи були призупинені  у звязку з нестачею коштів...

Діти навчались в старих, тісних приміщеннях.  Умов не було. Тому однією з найважливіших проблем в селі була  проблема добудови нової  школи.

В 2005 році голова Чернівецької  ОДА Куліш В.І.відвідав с.Мигове і пообіцяв допомогти у вирішенні  цієї  важливої проблеми.  За один рік два корпуси школи було добудовано.   Не вистачало коштів, тому будову оголошено народною. Підприємства, установи, організації області та  району допомагали коштами,матеріалами. Зібрано 1 млн. 600 тис.гривень.  Та найбільше зусиль приклали   Куліш В.І., Соломко В.Д., Назаренко К.Д.,  Верига В.І.,Березовський Г.В.,  та багато інших.

Жителі села, батьки, вчителі, техпрацівники доклали максимум зусиль для завершення будівництва.

14 січня 2007 року  довгоочікувану школу здано в експлуатацію.

До послуг учнів, працівників НВК 30 навчальних кабінетів( з них: 8 – початкові класи), актовий зал, їдальня, буфет, два спортзали, бібліотека, кабінети  медсестри, психолога, учнівського самоврядування, ресурсний центр.

В 2016 році школа зайняла  ІІІ місце в обласному конкусі  на «Кращий опорний заклад» і отримала фінансову підтримку в розмірі 1 млн 670 тис грн на  розвиток закладу. На ці кошти добудовано басейн, замінено вікна та систему опалення у Великівській ЗОШ - філії Мигівського НВК.

Більшість кабінетів укомплектовані ТЗН, меблями, навчально-методичною літературою.

В спортивних залах є необхідне спортивне обладнання, м’ячі, тенісні столи. Тут, крім уроків, проводяться змагання, турніри:шкільні, районні, обласні.   З 2007 року проводиться волейбольний турнір пам’яті загиблого воїна-афганця В.Токаря.

Харчоблок укомплектований всім необхідним обладнанням: плити, марміти, холодильники… Функціонує шкільний буфет.

Забезпечення навчально-виховного процесу комп’ютерами, ТЗН:

• У всіх початкових класах  є комп’ютери, плазмові телевізори ( 40% придбано за власні кошти вчителів та кошти батьків)
  • У бібліотеці  - ноутбук (за бюджетні кошти);
  • У кабінеті профспілки є: телевізор, комп’ютер, принтер, відеомагнітофон  (за кошти профспілки).
  • В кабінеті директора, заступника директора з навчальної роботи, секретаря є по 1 комп’ютеру.

У всіх кабінетах, де є комп’ютери, підключено Інтернет.

В 2017 році  придбано  нові  компютери для для двох кабінетів інформатики,  інтерактивну дошку (1 клас), ламінатори

плазмові телевізори на кабінети (22 шт), принтери-3 шт, мультимедійні  проектори (два), обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології (115 тис грн), туристичного гуртка ( 50 тис. грн)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.